BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH POLSKIEJ AGENCJI ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 
Kto może ubiegać się dofinansowanie kursów i szkoleń w TWP?

Z kursów i szkoleń dofinansowanych w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych mogą skorzystać właściciele prywatnych przedsiębiorstw oraz ich pracownicy.

Z Projektu Bazy Usług Rozwojowych i dostępnych dofinansowania mogą skorzystać:

  • mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają swoją siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego,
  • mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które działają w innych województwach Polski (w tym wypadku wnioski należy złożyć u Operatorów z województw, w których mieści się siedziba lub oddział firmy).

Z jakich usług można skorzystać?

Jako mikro, mały lub średni przedsiębiorca możesz ubiegać się o dofinansowanie organizowanych w TWP kursów oraz szkoleń,  które wpisane zostały do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jeśli jednak nie znajdziesz w nim nic, co przyciągnie Twoją uwagę, możesz zwrócić się do TWP a my przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. TWP chętnie przygotujemy kursy lub szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb.

Na jakie kursy i szkolenia TWP można otrzymać dofinansowanie, jaka jest ich cena i gdzie należy uiścić opłatę?

Spis kursów i szkoleń TWP, na które można otrzymać dofinansowanie dostępny jest wraz z cenami w Bazie Usług Rozwojowych. Wszelkich płatności należy dokonywać przelewem bezpośrednio na konto TWP.

Nie znalazłeś żadnego kursu lub szkolenia dla siebie i swoich pracowników? Pamiętaj, że w TWP istnieje opcja przygotowania usług zamkniętych, które będą w 100% dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Zainteresowany?

Co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie na kursy i szkolenia w TWP?

Aby zdobyć dofinansowanie na kursy i szkolenia w TWP konieczne jest złożenie wniosku u jednego z Operatorów projektu wraz z innymi wymaganymi dokumentami oraz wskazaniem jakimi usługami TWP jest się zainteresowanym (wraz z podaniem liczby osób które będą z nich korzystać). Po zaakceptowaniu przez Operatora (ich rolę pełnią: Polska Fundacja PrzedsiębiorczościZachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A) i rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych i podpisaniu umowy należy postępować zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym Naszej placówki. Po zakończeniu kursu lub szkolenia i otrzymaniu zaświadczenia to potwierdzającego można ubiegać się u Operatora o zwrot poniesionych kosztów.

Ile wynosi wartość dofinansowania?

Projekt Bazy Usług Rozwojowych odbywa się w tzw. systemie refundacji wydatków. To pracodawca początkowo ponosi całkowitą wartość kursu i szkolenia, ale dzięki współpracy TWP z Podmiotowym Systemem Finansowania każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca może ubiegać się o zwrot ok. 50% poniesionych kosztów. Z kolei Ci, którzy pracują w obszarze tzw. inteligentnych specjalności województwa zachodniopomorskiego lub zatrudniają pracowników z niskimi kwalifikacjami mogą liczyć na jeszcze większą, bo wynoszącą nawet 80% refundację.

Kontakt

Dział Szkoleń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 44 80 021 / 91 44 89 105